W dniu 15 czerwca br. świętowaliśmy uroczyście 115-lecie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce oraz 65-lecie działalności Oddziału Okręgowego w Łodzi.

Jubileusz uczciliśmy  w pięknych, zabytkowych wnętrzach restauracji Soplicowo, przy ul. Wigury 12A.

W uroczystościach rocznicowych uczestniczyło ponad 140 znamienitych Gości: Członków naszej Organizacji, Przedstawicieli władz statutowych Oddziału, Wykładowców i Pracowników Biura Zarządu. Spotkanie jubileuszowe uświetnili swoją obecnością Przedstawiciele Regionalnego Oddziału w Łodzi Polskiej Izby Biegłych Rewidentów oraz Łódzkiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych.

Licznie przybyłych Gości powitała Pani Bożena Wilk – Prezes Zarządu Oddziału.

Jak na jubileusz łódzkiego Oddziału przystało – tematyka związana z naszym miastem przenikała każdą cześć spotkania. Dla ciała – zaproponowaliśmy kulinarną podróż w czasie pt.” najlepiej smakuje po łódzku”, dla ducha – występy wokalno-tanecznego zespołu Krajki (roztańczone, młode Łodzianki zebrały gromkie brawa), dla ćwiczenia umysłu – konkurs z nagrodami o tematyce związanej z historią Łodzi.

Księgowi po raz kolejny udowodnili, że są wszechstronnie uzdolnieni,  parkiet nie pustoszał, zabawę taneczną zakończyliśmy, z żalem, długo  po północy.

Serdecznie dziękujemy za udział w uroczystości i wiele ciepłych słów jakie w związku z Jubileuszem otrzymaliśmy.

Dziękujemy również za dotychczasową współpracę i jednocześnie zapewniamy, że „okrągły” Jubileusz Oddziału traktujemy jako wyzwanie i zobowiązanie do jeszcze aktywniejszej działalności na rzecz środowiska zawodowego skupionego w naszej Organizacji!

Galeria

Pozostałe aktualności

ul. Piotrkowska 270, IX piętro
90-361 Łódź

tel. 42 631 95 29
tel. 42 631 95 23

biuro@lodz.skwp.pl
kursy@lodz.skwp.pl
konferencje@lodz.skwp.pl
czlonkowie@lodz.skwp.pl
ksiegowosc@lodz.skwp.pl

33 1910 1048 2783 0443 9774 0001