Strona główna img Aktualności img Konkurs KSIĘGOWI PRZYSZŁOŚCI

Konkurs KSIĘGOWI PRZYSZŁOŚCI

1 marca 2018 r. ruszyła III edycja konkursu "Księgowi Przyszłości"
 

1 marca 2018 r. ruszyła rejestracja drużyn w konkursie Księgowi Przyszłości. W tym roku do udziału zapraszamy tradycyjnie drużyny księgowych w trzech kategoriach – zawodowa, studencka, uczniowska, a także po raz pierwszy drużyny złożone z ekspertów płacowych i kadrowych (PiK). 

Księgowi w tym roku startują już po raz trzeci. Testy i zadania konkursowe dotyczą zagadnień związanych z szeroko pojętą rachunkowością, przepisami podatkowymi, standardami pracy w księgowości, certyfikacją, etyką zawodową oraz nowoczesnymi technologiami. Konkurs Księgowi Przyszłości stawia jednak nie tylko na wiedzę z rachunkowości, ale także na pracę w zespole, znajomość nowoczesnych technologii  i umiejętność rozwiązywania problemów, są to bowiem cechy doskonałego księgowego.

Organizatorzy zadecydowali się na wprowadzenie do konkursu nowej kategorii, w której mogą rywalizować drużyny złożone z ekspertów płacowo-kadrowych. Podobnie jak księgowi muszą skompletować drużyny, odpowiedzieć na pytania dotyczące naliczania płac, przepisów prawa pracy oraz rozwiązywać przygotowane dla nich zadania.

Zwycięzcy w kategoriach zawodowej, PiK i studenckiej zdobędą bony szkoleniowe oraz vouchery na wspaniałe wakacje, a laureaci edycji uczniowskiej otrzymają sprzęt ITKonkurs to doskonała okazja, aby sprawdzić swoją wiedzę oraz zdobyć nowy potencjał dla rozwoju kariery.

Rejestracja drużyn konkursowych trwa od  1 marca 2018 r. i zakończy się  w ostatnim dniu I etapu konkursu – 11 kwietnia 2018 r. Uroczysty finał odbędzie się 14 czerwca 2018 r. podczas konferencji w Centrum Olimpijskim Polskiego Komitety Olimpijskiego w Warszawie. 

W poprzednich dwóch edycjach rywalizowało w sumie ok. tysiąca drużyn.

Zapisy oraz konkurs odbywają się online na portalu www.ksiegowiprzyszlosci.pl.

Organizatorami ogólnopolskiego konkursu Księgowi Przyszłości są Stowarzyszenie Księgowych w Polsce oraz Soneta sp. z o.o, producent oprogramowania enova365.

}
© 2019 Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Oddział Okręgowy w Łodzi. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Polityka plików cookies | Regulamin Polityka RODO