Strona główna img Aktualności img FINANCE WEEK IX

FINANCE WEEK IX

Oddział Okręgowy w Łodzi SKwP, w ramach współpracy ze Studenckim Kołem Naukowym PROGRESS, po raz kolejny, uczestniczył w projekcie FINANCE WEEK IX organizowanym na Uniwersytecie Łódzkim.

W ramach cyklu wykładów przeprowadziliśmy w dniu 11 maja br. szkolenie pt.: W gąszczu certyfikatów i uprawnień finansowych - czy trudno, czy warto? Wykład prowadziła p. Katarzyna Dzida, wykładowca współpracujący z łódzkim Oddziałem SKwP, która przybliżyła studentom ścieżkę edukacyjną SKwP umożliwiającą zdobycie tytyłu dyplomowany księgowy, a także zawód biegłego rewidenta, uprawnienia ACCA, CIMA, CFA i inne. Przedstawiła korzyści uzyskania poszczególnych uprawnień, szacowany czas i koszty ich osiągnięcia. 

Tradycyjne już wśród uczestników spotkania rozlosowano nagrody. Spotkanie było również okazją do zaprezentowania i przybliżenia studentom działalności Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.

}
© 2019 Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Oddział Okręgowy w Łodzi. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Polityka plików cookies | Regulamin Polityka RODO